NOT KNOWN FACTS ABOUT Здоров'я

Not known Facts About Здоров'я

Not known Facts About Здоров'я

Blog Article

Основная статья: Всемирная организация здравоохранения

Психологічна стійкість, або резилієнтність, — це здатність проживати випробування, зберігаючи, відновлюючи та плекаючи ментальне здоров’я, особистісну цілісність і соціальні зв’язки.

І навпаки, труднощі з психічним здоров'ям і вразливість означають періоди підвищеної тривожності, депресії або емоційних потрясінь.

Соціальне здоров 'я безпосередньо залежить від здатності особистості адаптуватися в умовах навколишнього середовища, якостей і характеристик, що дозволяють це зробити. Впливає і тяга до самовиховання і саморозвитку, можливість використання самоосвіти, реалізації життєвих цілей, подолання і вирішення проблем, що стосуються соціальних відносин. Вони можуть бути пов 'язані і з фізичними відхиленнями.

Участие в социальной деятельности и общественно полезном труде, способность к полноценному выполнению основных социальных функций.

"Не обов'язково весь час бути позитивним. Цілком нормально відчувати сум, злість, роздратування, розчарування, страх або тривогу.

Його статті відрізняються точністю, глибиною аналізу та здатністю залучати читачів до вивчення української мови.

Вы ищете более здоровый способ передвижения, чем ходьба или езда на велосипеде?

Цінності. Це — сенси, які людина вільно обирає та які їй резонують. Цінності визначають те, як людина прагне жити та діяти попри різні життєві обставини.

Міцне психічне здоров'я часто Здоров'я означає, що ми здатні виходити з важких часів, долати труднощі та знаходити спокій під час шторму.

Самодопомога Що робити Допомога Онлайн Офлайн Гарячі лінії Про «Ти як?» Про Програму Комунікаційна кампанія Продукти Новини Стійкість

Якщо людина здорова душевно – вона вмотивована, щаслива та успішна. Хіба це не те, до чого прагнуть більшість людей?

Спосіб життя – це сукупність стійких форм життєдіяльності людини, які визначають її життєвий шлях. Це – сукупність її звичок. Якщо, людина з дитинства, з молодих років постійно й наполегливо дбає про своє здоров’я, вона в основу своєї життєдіяльності закладає такі стійкі корисні звички, навички, поведінку, спосіб мислення, сприйняття оточуючих і себе, які й визначають основний її напрямок – шлях здоров’я. Вона обирає здоровий спосіб життя.

У людей з цією звичкою збільшується ризик розвитку раку, ішемічної хвороби серця, інсульту та серцевого нападу.

Report this page